Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Wyposażenie dla firm

  [Vacat - Technika] Odolejacze, myjnie przemysłowe, wyparki, filtry oleju OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 2, 2022 09:12 - Wyposażenie dla firm - Dąbrowa k. Kielc
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
> Profesjonalne systemy mycia przemysłowego <

Jako specjaliści w swojej branży mamy świadomość, jak istotna jest automatyzacja procesów produkcyjnych. Wiemy doskonale, że to właśnie od niej zależy zarówno szybkość danego cyklu wytwórczego, jak i jakość gotowych już produktów. Dlatego też naszym Klientom oferujemy szereg urządzeń, które poprawią efektywność prowadzonej przez nich działalności. Proponujemy sprzęty idealne m.in. do rafinerii, koncernów samochodowych czy firm związanych z kolejnictwem.

> Myjnie bębnowe, spiralne , przemysłowe destylarki i wyparki próżniowe i wiele więcej – firma Vacat zaprasza!​ <

Od wczesnych lat 90. zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych systemów mycia przemysłowego. Budujemy m.in. wyparki próżniowe nieskotemperaturowe , odolejacze pasowe, tarczowe, lamellowo - koalescencyjne oraz wysysarki pneumatyczne . Jesteśmy także renomowanym producentem przemysłowych myjni automatycznych – zarówno tunelowych, i komorowych. Oferujemy również te nadające się doskonale do rur, profili, kół czy beczek. Ponadto proponujemy filtry mgły olejowej , demistery do obrabiarek CNC i filtry substancji lepkich i aerosoli np. Oleje jadalne, wyziewy kuchenne z gastronomi oraz elektrofiltry . Co więcej, umożliwiamy wykonanie danej maszyny na zamówienie – zgodnie z zapotrzebowaniem naszych Klientów.

> Vacat – producent wysokiej jakości myjni przemysłowych <

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, realizujemy zlecenia kompleksowo. Umożliwiamy zarówno przygotowanie koncepcji, wykonanie projektu w 3D, jak i budowę danej maszyny. Niezależnie od tego, czy tworzymy odolejacz tarczowy, lamellowy, wirówkę do oleju, demister, skimmer, czy też automatyczną myjnię komorową, dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas sprzęt był najwyższej jakości. Jest to możliwe nie tylko dzięki starannie wyselekcjonowanym materiałom dobranym do ich produkcji, ale także ogromnemu doświadczeniu naszych specjalistów. To właśnie połączenie tych czynników sprawiło, że zaufało nam już ponad 2000 przedsiębiorstw. Niech Twoje stanie się kolejnym, z którym będziemy mogli współpracować. Zapraszamy do kontaktu!
__________________________________

www.vacat.com.pl

__________________________________
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.