CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Jaworzna i okolicy

Wulkanizator/ Pracownik wymiany kół i opon- praca sezonowa! Różne miejscowości k/m OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 28, 2019 12:11 - Dam pracę - Prószków

7000.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Agencja Pracy House of Jobs z siedzibą w Wolnzach, obecnie dla Swoich klientów, poszukuje pracowników sezonowych, na stanowisko:
WYMIANY KÓŁ I OPON
Miejsce pracy: Niemcy, różne miejscowości

PRACODAWCA OCZEKUJE:
Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku,
Gotowość do pracy w nadgodzinach i ewentualnie w soboty,
Mile widziana znajomość jednego z następujących języków obcych- niemiecki, lub angielski,
Gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia.

TWOJE OBOWIĄZKI:
Czynności związane z wymianą kół i opon- wymiana opon, wyważanie itp.
Czynności magazynowe,
Inne czynności na warsztacie, lub serwisie samochodowym.

CO OFERUJEMY?
Niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń,
Atrakcyjne wynagrodzenie od 9,79-10,54€ brutto/h+ 20€ diety netto, za każdy przepracowany dzień, możliwe więcej, po wcześniejszym uzgodnieniu,
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
Pomoc se strony House of Jobs,
Możliwość pracy w nadgodzinach.

Praca jest w renomowanych serwisach i warsztatach, związanych z rynkiem międzynarodowym, jak i też w małych warsztatach samochodowych.

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929
Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
12 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu